statystyki szczegółowe

Aktualności

Pozytywnie z Gromcem

• autor: Iwan711, 2013-08-18 17:49

Juniorzy starsi z Chełmka wygrali kolejny przedsezonowy sparing z zawodnikami klubu Nadwiślanin Gromiec. Do przerwy gospodarze zawiesili wysoko poprzeczkę, ale druga połowa należała do biało-zielonych. Mecz zakończył się wynikiem 4:2 i był to ostatni sparing przed początkiem sezonu.

Nadwiślanin Gromiec - KS Chełmek 2:4 (2:2)

Bramki dla Chełmka: 2 - Arek Żurawik (testowany), 1 - Tomasz Gustowski, 1 - Mateusz Cnota (testowany)

Skład Chełmka: Mateusz Plata - Tobiasz Szyba, Zdzisław Dyczka, Janek Trojan (testowany), Patryk Regner - Adrian Flejtuch, Mateusz Cnota (testowany; Kamil Gustowski), Szymon Kępka (Damian Hudzik), Adrian Kurtyka (Tomasz Gustowski) - Mateusz Dubiel, Arek Żurawik (testowany)

To był drugi i ostatni przedsezonowy sprawdzian dla Chełmka. Pierwsze spotkanie ligowe biało-zieloni rozegrają u siebie, gdzie podejmować będą drużynę z Gieratłowic, Mecz odbędzie się 24 lipca, o godzinie 11:30.